Strzałka

Smoczki, gryzaki, klipsy

Dla wielu rodziców smoczek niemowlęcy to wybawienie. Pomaga maluszkowi się uspokoić i wyciszyć, a rodzicom przynosi tak cenną w rodzicielstwie chwilę spokoju. Oczywiście smoczki mają też swoich przeciwników. Zdarzają się również dzieciaczki, które zwyczajnie smoczków nie uznają. Należy wtedy to uszanować i absolutnie nie podawać smoczka na siłę. Jeżeli zaś maluch bez problemu akceptuje smoczek, należy wybrać dla niego jak najlepszy model. 

Smoczki uspokajające dla niemowląt

Obecnie na rynku mamy szeroki wybór smoczków: smoczki uspokajające, ortodontyczne oraz anatomiczne. Jeżeli chodzi o materiał, z jakiego zostały wykonane, to najpopularniejsze modele to zdecydowanie smoczki kauczukowe oraz smoczki silikonowe. Naszym największym bestsellerem okazały się smoczki Bibs od duńskiego producenta. Te wyjątkowe smoczki w modnym stylu vintage podbiły serca dzieci i ich mam na całym świecie. Ich stylowy wygląd oraz szeroka gama kolorystyczna sprawia, że tak chętnie są kupowane przez rodziców. Dodatkowo zostały zaprojektowane w taki sposób, aby tarcza smoczka nie dotykała buzi maluszka podczas użytkowania. 

Klipsy i zawieszki do smoczków

Wszystkie smoczki, nieważne czy to smoczki silikonowe, czy smoczki kauczukowe, posiadają niezwykłą super moc – zdolność do znikania, zwłaszcza wtedy kiedy są najbardziej potrzebne. Istnieje na to rewelacyjne i bardzo proste rozwiązanie – zawieszka do smoczka. Urocza bawełniana zawieszka do smoczka Lullalove, warkoczykowe zawieszki Little One lub zawieszka koralikowa Mushie przypilnują smoczka Twojego maleństwa i sprawią, że zawsze będzie na swoim miejscu. Dodatkowo używanie takiej zawieszki zmniejsza liczbę upadków na ziemię, przez co unikniemy kontaktu z bakteriami i zarazkami.

486 produktów w tej kategorii

486 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password