Strzałka

Kosmetyki

Delikatność i wrażliwość to dwie cechy, które charakteryzują skórę niemowląt. Jest też kilkukrotnie cieńsza od skóry dorosłego oraz bardzo podatna i narażona na podrażnienie, oraz alergie. Szkodliwe i niebezpieczne substancje bardzo szybko i z ogromną łatwością przenikają przez cieniutka i delikatną skórę maluszka. 

Kosmetyki dla niemowląt

Należy zatem unikać kosmetyków dla niemowląt, które w swoim składzie zawierają szkodliwe substancje i używać tylko przetestowanych i sprawdzonych kosmetyków dla niemowląt z dobrym składem. Warto zwrócić uwagę, aby produkty miały bezpieczny i naturalny skład i co ważne – aby kosmetyki dla noworodków były odpowiednie  od pierwszych dni życia. 

Kosmetyki do kąpieli dla niemowląt 

W naszym sklepie znajdziesz niezbędne pielęgnacyjne kosmetyki do kąpieli dla niemowląt  szampony do włosów, olejki oraz płyny do kąpieli od renomowanych marek takich jak: LullaloveSylveco oraz Lansinoh. Wszystkie kosmetyki dla niemowląt do kąpieli tych marek są całkowicie bezpieczne, nie zawierają sztucznych barwników oraz substancji zapachowych. Wybierając chusteczki nawilżane, należy również kierować się ich składem. Bambusowe chusteczki od marki Cheeky Panda są nie tylko bezpieczne dla Twojego maluszka, ale także dla naszej planety – są w 100 % biodegradowalne. Dzięki temu, że w składzie zawierają 99 % wody oraz wyciąg z aloesu i owoców – idealnie sprawdzą się dla dzieci z problemami alergicznymi. 

Kosmetyki z filtrem dla niemowląt

Latem obowiązkowo należy zabezpieczać delikatną skórę dziecka odpowiednimi kremami z filtrem dla niemowląt. Zimą natomiast należy chronić skórę dziecka przed mrozem i wiatrem. Tutaj bezkonkurencyjny jest Zimowy krem do zadań specjalnych od marki Momme. Dzięki temu, że nie zawiera wody, może być stosowany nawet przy bardzo niskich temperaturach. 

67 produktów w tej kategorii

67 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password