Strzałka

Hulajnogi, bujaczki, pchacze

Dla każdego rodzica pierwsze samodzielne próby siadania, wstawania oraz pierwsze samodzielnie postawione kroczki to bardzo ważny moment. Powodują ogrom wzruszeń i zostają w pamięci rodzica już na zawsze. Nauka chodzenia jest nie tylko ogromnym wyzwaniem dla maluszka, ale także dla jego opiekuna. Rodzic musi uzbroić się w cierpliwość, gdyż od pierwszego kroczku do swobodnego biegania może minąć sporo czasu. 

Pchacze dla rocznego dziecka 

Dodatkowo trzeba wyostrzyć swoją czujność i mieć oczy dookoła głowy. Aby ułatwić naszemu dziecku próby samodzielnego poruszania się, warto pomyśleć o pchaczu do nauki chodzenia. Doda maluszkowi pewności, a rodzicom chwilę wytchnienia od ciągłego schylania się przy prowadzeniu za rączkę. W naszym asortymencie posiadamy drewniane pchacze edukacyjne i interaktywne dla chłopców i dziewczynek. 

Jeździki dziecięce

Dla samodzielnie chodzącego brzdąca świetnym rozwiązaniem jest jeździk dla dziecka  – dostarcza masę zabawy i zachęcaj dziecko do aktywności fizycznej. Korzystając z jeździka dziecięcego maluch ćwiczy równowagę i koordynację, a także uczy się asekuracji oraz  szybkiego podejmowania decyzji. 

Hulajnogi trójkołowe dla dzieci

Kiedy już jeździki są opanowane do perfekcji czas na kolejny sprzęt - hulajnogę dla dziecka! Jest to genialna zabawka, która dostarcza ogromną frajdę, a przy okazji zachęca do spędzania aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Dziecko jeżdżąc na hulajnodze z siodełkiem, uczy się panowania nad ciałem, równowagą, a także ćwiczy refleks i koncentrację. Taka hulajnoga Highwaykick dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi, zajmuje bardzo mało miejsca i jest łatwy w transporcie. Naszym bestsellerem jest niewątpliwietrzykołowa hulajnoga i jeździk w jednym marki Scoot and Ride. Ten rewelacyjny sprzęt łączy w sobie dwa pojazdy, które przyniosą masę radości Twojemu dziecku. W naszej ofercie posiadamy również hulajnogi chłopięce dla starszaków. Wyposażone w LED-owe kółka, które świecą w czasie jazdy, urozmaicą każdy spacer.

62 produktów w tej kategorii

62 produktów w tej kategorii

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password